درباره ما

درباره چاپ نگاره

​ شرکت چاپ …فعالیت خود را از سال …. از مغازه ای کوچک و با دستگاه های آنالوگ آغاز نمود. بعد از مدتی بواسطه خوش قولی، کیفیت و مسولیت پذیری  توانست در بازار کار بین مشتریان و همکاران سهمی برای خود ایجاد کند . حاصل تلاش بی وقفه کار کنان و حمایت مخاطبان،  بوجود آمدن فضای کاربا مساحت …..تر مربع و بخش هایی مجزا که پاسخ گوی تمام نیاز های چاپی مشتریان و همکاران شده است.  به لطف خدا امروز مدعی هستیم که کامل ترین و مجهزترین مرکز چاپ دیجیتال در کشور هستیم .

ویژگی های نگاره

تحویل سریع به تمام نقاط ایران مجموعه ما بدلیل کثرت سفارش از اقصی نقاط کشور و داشتن  ارتباط مستمر کاری با باربری ها و شرکت پست، قادر به تحویل محصولات خود به کلیه نقاط ایران عزیز در کمترین زمان ممکن است.
تضمین کیفیت محصولات
ما با تکیه بر نیروی انسانی با تجربه و متخصص و نیز دستگاه ها و تجهیزات به روز، می توانیم با اطمینان کامل کیفیت محصولات خود را تضمین کنیم. لازم به ذکر است  علاوه بر تجربه، تخصص و تجهیزات، روند کنترل کیفیت مداوم در حین انجام پروژه ها  این اطمینان را چندین برابر می نماید.
گارانتی کمترین هزینه و زمان
مجموع امکانات و مزیت های چاپ نگاره اعم از تجربه و تخصص نیروها، تجهیزات و دستگاه های روز و انواع سرویس و خدمات ، همه و همه با این هدف گرد آوری شده اند که شما با صرف کمترین زمان و هزینه، بهترین نتیجه را در اختیار داشته باشید . سعی و تلاشمان بر این است که این مهم را بعنوان مزیت برای شما همیشه حفظ کنیم و بهبود بخشیم.
ضمانت رضایت مشتری
تجربه کار اشخاص حقیقی و حقوقی با مجموعه چاپ نگاره و نیز مشتریانی که بصورت مداوم با ما در ارتباط هستند، گواه رضایت آنها از عملکرد این مجموعه است. ما در تلاشیم تا بتوانیم از هر نظر مشتریان و مخاطبانمان را راضی نگاه داشته و همیشه میان دیگر همکاران برای مشتریان جایگاه ویژه ای داشته باشیم . معتقدیم موجودیت ما در گرو رضایت مشتریان است. همانگونه که شکل گیری و توسعه ما بر این اصل استوار بوده.
اصول کاری چاپ نگاره

در دسترس بودن مجموعه و خدمات  برای همه مخاطبان و مشتریان.
انجام همه مراحل کار مشتری در خود مجموعه به بهترین نحو ممکن.
پاسخ گویی و مسولیت پذیری در برابر مراجعین برای همه پرسنل.
ارائه راهکارهای موثر و آگاهی بخشی به مشتریان و مراجعین در خصوص پروژه های چاپی.
اهداف چاپ نگاره
توسعه و حرکت رو به جلو.
ورود به حوزه های مرتبط و پدیده های نو ظهور به عنوان پیشتاز.
گشایش شعب مختلف در همه نقاط ایران.
ورود به عرصه بین الملل و تجارت در حوزه چاپ.