بنر

بنر (به فارسی: بَرنوشته یا بَرنَما) پیامی تبلیغاتی یا آگاهی‌بخش است که می‌تواند شامل تصویر، لوگو، مشخصات تماس، شعار تبلیغاتی یا سایر اطلاعاتی باشد که سفارش‌دهنده مایل است به آگاهی مخاطب بنر برساند.

بنرها به دلیل اندازه بزرگ خود و به شرط طراحی و چاپ مناسب می‌توانند به راحتی توجه همگان را چه در محیط‌های بیرونی نظیر فضاهای شهری و چه در محیط‌های داخلی نظیر فضاهای سازمانی، نمایشگاهی و اداری جلب کنندوحاوی مطالب مهمی باشند. از دیگر مزایای بنرها می‌توان به دوام و ماندگاری بالای آنها نسبت به پوستر و تراکت اشاره کرد. همچنین هزینه نسبتا پایین طراحی و چاپ بنر در مقایسه با تاثیرگذاری بالای این ابزار تبلیغاتی، آن را به گزینه‌ای محبوب میان مدیران، کسب‌و‌کارها و سازمان‌ها تبدیل کرده است.

انواع بنر (استند) های نیک‌پرینت

ما درچاپ نگاره امکان طراحی و چاپ بنر پلات لَمینِت را فراهم کرده‌ایم.

از جمله مزیت‌های بنر پلات لمینت نسبت به بنرهای معمولی که از جنس پلاستیک هستند، کیفیت بسیار بیشتر آن است. در واقع کیفیت بنرهای پلات لمینت نزدیک به ۵ برابر کیفیت بنرهای معمولی است. بنرهای پلات لَمینِت بر روی کاغذ مقوای باکیفیت چاپ شده و سپس با روکشی از لَمینت که ظاهری شکیل و جذاب به آن می‌دهد، پوشیده می‌شوند.

شما در چاپ نگاره امکان انتخاب از میان دو نوع بنر پلات لمینت را دارید:

    بنر X (ایکس)

    بنر X بنری است که بر روی سازه یا یک استند به شکل حرف X نصب می‌شود و از مزایای آن می‌توان به راحتی حمل، سبکی، سرعت بالای نصب بنر بر روی استند و سرعت بالای باز کردن آن از روی استند اشاره کرد.

    بنر Rollup (رول‌آپ)

    بنر Rollup در یک قاب در پایین سازه (استند) قرار می‌گیرد. داخل این قاب یک جمع‌کننده تعبیه شده است که موجب سهولت هرچه بیشتر نصب، انتقال، نگهداری و جمع کردن بنر Rollup می‌شود.